Good GATE restaurace v moderním stylu připravena uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Restaurace se nachází v centru města naproti nákupní galerii CENTRÁL a budově České spořitelny. Našim cílem je pro naše zákazníky vytvořit co nejpříjemnější gastronomický zážitek, kterým Vás provede náš příjemný a profesionální personál.

Nabízíme individuální i skupinové stravování, možnost pořádání večírků, banketů, svateb, či firemních prezentací. Pro zákazníky je připraveno plné připojení WI-FI zdarma a také možnost zajistit u personálu restaurace odvoz naší spolehlivou taxislužbou TAXI NELLY MOST - NONSTOP    tel. číslo 606 250 250

Začínáme již v 08:00 hodin, kdy si vyberete z nabídky vydatných snídaní. Kolem 10:00 hodiny zahajujeme prodej hotových jídel, v nabídce dvě polévky a pět hlavních jídel. Ta je možna kombinovat do obědových menu, která se skládají z polévky + hlavní jídlo + dezert.

Po celý den až do 23:00 hodin si můžete objednat z jídelníčku minutkového, který obsahuje nabídku moderní gastronomie. Tím, ale provoz naší restaurace nekončí, a Vy si můžete vychutnávat lahodné drinky z našeho exkluzivního baru.

Prostor je rozdělen do několika stylů posezení:

- kavárna

- bar

- barové sezení

- restaurace

- nově stavebně oddělený nekuřácký prostor s dětskou prolézačkou, dětským minikinem a třídráhovým bowlingem

Pro naše nejmenší zde samozřejmě nechybí dětský koutek. Při teplém počasí můžete u nás využít venkovní a vnitřní terasy. Provozovna je plně ozvučena a vybavena audiovizuální technikou.

                                                                                                                                                                                                                      

 

Rádi Vám zavoláme naší nonstop taxislužbu

TAXI NELLY MOST: tel. číslo 606 250 250

 

V případě dalších informací, zájmu rezervací a objednávek nás prosím kontaktujte:

                                         tel. 774 953 851, 775 181 255