Služby

Naše společnost TAXI NELLY MOST NONSTOP se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Neváhejte se sami přesvědčit o našich kvalitách a kontaktujte nás na tel. čísle: 606 250 250 nonstop!

OSOBNÍ PŘEPRAVA: Základní náplní naší práce je přeprava osob. Neváhejte a využijte našich kvalitních a mimořádných služeb.                

LETECKÁ PŘEPRAVA:  Nabízíme také leteckou přepravu po celém území ČR do měst, která vlastní letiště, nebo přistávací plochu určenou k přistávání ultralehkých letadel. Jedná se o přepravu pouze jedné osoby, nebo různých a důležitých formalit, dokumentů, balíčků a mnoho podobného. Typ tohoto letadla: Atec 122 Zephyr, cestovní rychlost 180 - 200km/h, dolet 1200km. Pro více informací, nebo využití této naší mimořádné služby, nás prosím předem kontaktujte na tel. čísle: 723 38 35 38   !!! CENY za tuto přepravu jsou jako za přepravu našim osobním vozidlem  28,- Kč / 1km !!!

VIP PŘEPRAVA OSOB LUXUSNÍM VOZEM, NEBO PRONÁJEM VOZIDLA S ŘIDIČEM: Naše společnost také nabízí přepravu osob VIP vozidlem (Mecedes-Benz W 221, S 320 CDI 4 Matic) pouze k využití pro přepravu mezi městy i po celé Evropě. Dále je možno si tento vůz pronajmout i s řidičem (svatby, večírky a jiné různé akce).  

KURÝRNÍ SLUŽBY: V případě potřeby jsme připraveni pro Vás přepravit veškeré možné zásilky od balíčků, kytiček až po písemnosti a podobně.

PŘEPRAVA NADMĚRNÉHO NÁKLADU: Nabízíme také po předešlé domluvě přepravu nadmérného nákladu (ledničky, pračky, různé druhy nábytku, koberce, postele a mnoho dalšího) užitkovým vozem (dodávka) značky Mercedes-Benz, nebo Fiat Scudo.